Tez Hazırlama Ücreti

Bir çok öğrencinin başa çıkamadığı zaman kısıtlılığından dolayı bir çok tez danışmanlık firmaları sizlere yardımcı olmak için aktif hizmete devam etmektedir. Tez Hazırlama ücreti ne kadar, hangi bölümler için proje ödevi hazırlanıyor iletişime geçerek detayları paylaşmanız durumunda sizlere uygun fiyatı belirleyeceklerdir.

Tez Hazırlama Ücreti Ne Kadar?

İstanbul tez hazırlama merkezleri yoğunlukta olmak ile birlikte bir çok il için hizmet sunulmaktadır. Tez proje ödevi hazırlama gerekli bilgiler alınmadan belirlenebilecek bir konu değildir. Tez konusu belirlenmiş mi, tez yazımına başlanmış mı, tez konusu hakkında araştırma yapılıp kaynaklar belirlenmiş mi gibi bir çok sorunun cevabı akabinde tez hazırlama ücreti belirlenebilmektedir.tez hazırlama ücreti

Tez Hazırlama Kılavuzu

Ödev hazırlama aşaması tez hazırlama kılavuzu ile orantılı olacak şekilde ilerlemelidir. Tez hazırlama kılavuzunu üniversitinizin web sitesi üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz. Asıl olan tez hazırlama kılavuzunun ödeve başlanmadan dikkatli bir şekilde incelenmeli ve kuralları benimsenmelidir. Tez yazım kurallarına uygun olmayan proje ödevleiniz geçer not alamayacaktır.

Tez Danışmanlık Hizmeti Almak Faydalı mı?

Tez hazırlama ücreti ile tez danışmanlık hizmeti çok da farklı konular değildir. Tez hazırlama ücreti tezinizin seviyesi ile orantılıdır. Belirli bir seviyeye kadar yazılmış yazılar ile sıfır dan tez hazırlama arasında  fiyat farklılıklar mevcuttur. Yeteri kadar zamanı olmayan veya araştırma yeteneğine, imkanına sahip olamayan, bilgisayar kullanımına yatkın olmayan, office programlarına tam hakim olmayan kişiler için tez danışmanlık hizmeti almak oldukça önemlidir.

Hangi bölümler için tez hazırlanır?

Her üniversitenin ve her bölümün tez hazırlama veya yüksek lisans proje hazırlama yapılabilmektedir. Akademik bir kadroya sahip ekibimiz Bilim Tez Danışmalığı olarak orjinal fikirler ile birlikte profesyonel ödevler hazırlıyoruz. Tezinizin her aşamasını takip ediyor eksik olan tüm detaylarını tamamlıyoruz.


Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi 
ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu