Tez Hazırlama Fiyatı

Her konu, ödev ve bölüm için farklı fiyatlandırma yaılmaktadır. Tez hazırlama fiyatı belirlemek için bir kaç sorunun cevabını almamız gerekmektedir. Örneğin tez konusu nedir, tez konu ile alakalı hiç araştırma yapılmış mı, tez yazımına başlandı mı, kaç sayfa olacak gibi soruların cevabı akabinde fiyat çalışması yapılacaktır.

Yüksek Lisans Tez Hazırlama Fiyatı

Tezli yüksek lisans proje hazırlama ile tezsiz yüksek lisans proje hazırlama fiyatı arasında çok büyük farklar bulunmamaktadır. Aralarında ki fark tezsiz yüksek lisans için tez sunumu yapma zorunluluğundan kurtarmış oluyorsunuz. Akademik bir gelecek planlamayan bireyler tezsiz yüksek lisans seçimi yapmaktadır. Araştırma ve hazırlama konusunda çok fazla farklılık bulunmamaktadır.tez hazırlama fiyatı

Tez hazırlama fiyatı belirlenirken bütçenizi düşünerek en uygun fiyata en kaliteli proje hazırlamak için sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Profesyonel bir tez danışmanlığı ile sizleri bu noktada ciddi araştırmalardan kurtarıyoruz. Herkes tarafından bilinen bir gerçek olan tez hazırlarken ciddi bir zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Yaklaşık iki sene civarı bir zaman ayrılması gerekmektedir. İlk zamanlar ciddi bir şekilde bu konu ile ilgilenilse de zamanla arka plana itilen tez projesi hazırlama zamanla sizlere büyük bir yük oluşturmaktadır.

Bu noktada bizler akademik iş ortaklarımız  ile birlikte sizlere hem kaybettiğiniz zamanı geri kazandırıyor hem de akademik seviyede tez yazım kurallarına uygun tez hazırlama yapıyoruz.

Tez Yazım Merkezler Nerede?

İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde tez yazım merkezleri bulunmaktadır. Fakat tez hazırlama merkezlerinin nerede olduğu çok ciddi önem arz etmemektedir. Eğer yüz yüze görüşme imkanınız yok ise tez hazırlama merkezinin nerede olduğundan ziyade işin ehli olup olmadığıdır.

Tez hazırlama fiyatı alırken firmaların eski referans örneklerinden talep edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki Tez hazırlama ciddi bir projedir ve kesinlikle akademik seviyede kişiler tarafından ele alınmalıdır.


Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi 
ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu