Tez Hazırlama Danışmanlığı

Yıllardır sektörde ki tecrübemiz ile Bilim Tez hazırlama olarak sizlere  danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Özgün profesyonel tez hazırlama ile farklı konular için en etkili sonuca tez hazırlama kılavuzuna uygun bir şekilde talep ettiğiniz bölüm  ve konu için bitirme projesi hazırlıyoruz.

Bilim Tez Hazırlama Danışmanlığı

Sektörün öncüsü olarak en kaliteli ve profesyonel çözümler bularak tez ödevinizi tamamlıyoruz. Tez hazırlama danışmanlığı gibi bir çok konu hakkında hizmet sunmaktayız.

Özgün çalışmanın önemini her fırsatta ifade ediyoruz. Çünkü Tez demek özgünlük, farklılık demektir. Farklı olan bir konu sizlerin gelecekte göğsünü kabartmanıza sebep olacak ve iyi bir referans olacaktır.

Tez Hazırlarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

tez hazırlama danışmanlığıÖncelikle farklı bir konu seçimi oldukça önemlidir.

Tez hazırlama kılavuzu dikkatlice incelenmelidir.

Tez ödevi hazırlanırken tez kurallarına mutlaka dikkat edilmeli ve kurallara uyulmalıdır.

Ciddi araştırma yapılmalı ve ödeve dipnotlar gibi seçeneklerle eklenmelidir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken kullanılan açıklama, dipnot gibi farklı kaynaklardan alınan yazıların intihal oranının üzerine çıkmamasıdır.

Sayfa sayısı, Yazı stili, Sayfa düzeni gibi konularda sunum için hassas noktalardır.

Akademik kariyer sahibi kadromuz ile tez hazırlama danışmanlığı hizmeti en kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

Tezli Yüksek Lisans Proje Bitirme Danışmanlığı

Tez ödevleri için ciddi zaman kısıtlığı yaşayan öğrenciler genellikle bitirme projeleri için danışman arayışına girmektedirler. Bu noktada tez danışmanları zaman problemini ortadan kaldırdığı gibi sunum hazırlama zorluğundan da kurtarmış olacaktır. Genellikle bilgisayar office programlarına olan uzaklık nedeniyle tez hazırlama kurallarına uygun bir şekilde ödevlerini hazırlayamamaktadır. Tez danışmanlarınız bu gibi konuları sorun olmaktan çıkarttığı gibi profesyonel ve akademik bir yazı kaleme alırlar. Bu yazıyı kılavuza ve kurallarına uygun bir şekilde hazırlamaktadırlar.

Tez danışmanlık şirketleri tezli yüksek lisans projesi, tezsiz yüksek lisans bitirme projesi gibi hizmetlerin yanı sıra intihal oraı düşürme, tez kılavuzuna uygun şekilde düzenleme, kurallarına uygun bir yazı kaleme alırlar.

Bizler Bilim Tez Hazırlama Danışmanlığı olarak tez hazırlama, tez yazdırma, tez hazırlama İstanbul, Tez hazırlama ankara ve diğer tüm illerde ki kurumlar için akademik düzeyde projelerinizi tamamlamaya hazırız!


Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi 
ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu