Tez Düzenleme Merkezi

Başta İstanbul olmak üzere tez düzenleme merkezi bir çok illere hizmet vermektedir. Tez hazırlamanın tüm kural ve kaidelerini bilen profesyonel, akademik bir kadro için üniversitenin hangi ilde olduğunun çok fazlaca bir önemi bulunmamaktadır. Her ne kadar yüz yüze görüşme sağlanması fayda sağlıyor olsa da günümüz teknolojisi bu durumu dezavantaj olmaktan uzaklaştırmaktadır.tez düzenleme merkezi

Tez Düzenleme Merkezi Önemi

Tez hazırlamanın önemini bu görevi üstlenen herkes çok iyi bilmektedir. Gelecek iş hayatı için özellikle akademik bir kariyer planlayan bireyler için oldukça ciddiyet isteyen bir noktadır tez düzenleme merkezi. Seçeceğiniz tez danışmanlık firması  sizi ulaşmanız gereken hassas ve önemli bir sonuca en keskin ve profesyonel bir ödeve taşıyacaktır.

Tez düzenleme merkezi sektör lideri Bilim Tez Danışmanlığı her kurum ve her bölüm için özgün ve profesyonel bir sunum hazırlama yeteneğine ve tecrübesine sahiptir.

Sağlam bir referansa, temiz ve çalışkan yapısı ile azimli bir geçmişe sahip kurumumuz her alanda en net çözümlere ulaşmanızı kesinlikle sağlamaktadır. Tez hazırlama projesinde çözüm odaklı çalışarak en iyi hizmeti sunan bir firmayız. Şeffaf yapımızla kaliteyi ilk öncelik olarak sunuyoruz.

Tez Düzenleme Esnasında Dikkat Edilen Hususlar

Tez projeniz için sunum dosyanız, iç-dış kapa ve tanıtım

İçindekiler bölümü ve tez kurallarına uygun düzenleme

İstatistik, intihal oranı, görsel ve dipnotların projeye uygun düzenlemesi

Özgün ve farklı bakış açısı ile farklılık içerek ödev hazırlama

Sayfa sayısı ve sayfa düzeni

Bu ve bunun gibi bir çok kurala uyularak akademik süzgeçten geçirilerek hazırlanmaktadır tüm projelerimiz. Alanında uzman kadro yapımız sayesinde zaman kaybetmeden hızlı ve kesin çözüm anlayışına sahibiz.

Bugüne kadar hazırladığımız referanslarımız ile aklınızda ki tüm sorulara cevap vererek ilerleyen bir polikamız mevcuttur. Temelinde dürüstlük olan anlayışımız ile zamanında teslimat. Tüm projelerimiz ile birebir ilgileniyor ve eksikleri kısa sürede tamamlayarak sizlere hiç bir şekilde zaman kaybı yaşatmıyoruz.

Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu