Tez Düzenleme Hizmeti

Bilindiği üzere tez hazırlama projenize zamanında ve azimli bir şekilde başlanamaz iseniz bu durum size gün geçtikçe daha yüklü bir görev olarak geri dönecektir. Bir çok öğrenci zamanında başlamış olsa bile araştırma yeteneğinin belirgin olmaması ve bilgisayar sunum programlarına uzak kalmasından dolayı aynı şekilde mağdur olabilmektedirler. Tez Düzenleme hizmeti bu noktada devreye girmekte ve size istediğiniz projeyi hazırlayarak ciddi bir zaman kazandırmaktadır. Ortak bir çalışma programı ile ödevinizi bilgilerinizle harmanlayarak hafızanızı tazeler ve sunum yeteneğinizi geliştirmek içi başlangıç yapmış olabilirsiniz.

tez düzenleme hizmeti

Tez Düzenleme Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Öncelikli olarak projenizin hangi aşamada olduğu belirlenmiş olması gerekmektedir. Hiç başlanmamış bir proje için sıralama yapmamız gerekirse;

Tez konusu belirlenmesi,

Konu hakkında detaylı bir araştırma (kitap, dijital ortam, hocalarınızın görüşleri, tecrübe edinmiş evvel dönem öğrencilerinden fikir edinme)

Toplanan bilgilerin öğrenim hayatınız boyunca öğrendiğiniz bilgilerle harmanlanarak yazıya dökülmesi

Tez yazım kurallarına uyulması ( yazı stili, yazı boyutu, sayfa kenar boşlukları, grafik ve görsel dizaynı, dipnot ve açıklamaların yeterince ve yerinde kullanılması)

Tez hazırlama kılavuzuna uygun hazırlanması ( iç ve dış kapak, önsöz, içindekiler ,giriş bölümü, bulgular, tartışma, sonuç) (Bu kurallar kuruma ve kurum bölümlerine göre farklılık gösterebilmektedir)

Tez düzenleme hizmeti bu kuralların bütününü kapsamaktadır. hangi bölüm hangi kurala göre talep etmiş ise o program dahilinde ödevleriniz özenle hazırlanmaktadır.

Tez düzenleme hizmeti size profesyonel bir sunum hazırlar ve bunu kolaylıkla anlatmanıza olanak tanır.

Tez Yazdırma Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle alacağınız tez hazırlama hizmeti için kurumsal bir seçenek üzerinde yoğunlaşın. Kurumlar sizler ile daha iyi iletişim içinde olurlar ve hesap sorulabilirliği daha fazladır. Kurumların akademik kadroya sahip olması oldukça öenmli bir husustur. Akademik olmayan bir yapı ile çalışmanız durumunda elinize geçecek olan proje intihal oranı yüksek bir proje olabilme ihtimalini yükseltmektedir.intihal tespit programı

Tez düzenleme hizmeti alırken intihal durumundan uzak yazıları tercih ettiğinizi belirtmeniz size katkı sağlayacaktır. Bilindiği üzere intihal tespit programların varlığı ile proje ödevleriniz anında analiz edilmekte ve size ayrıca yük yüklemektedir.

Sahip olduğumuz intihal  tespit programı ile yazılarınız kurumunuza teslim etmeden analiz ediyor intihal oranı yüksek olan ödevlerinizi revize ediyoruz. Sizleri tekrar tekrar sunum stresinden uzak tutarak istediğiniz hedefe ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu