Spss Analizi Yaptırmak istiyorum

Özellikle sosyal bilimler bölümünde okuyan öğrencilerin talep ettiği spss veri analizi kurumumuz tarafından profesyonel ekipçe yapılmaktadır. Spss analizi yaptırmak istiyorum ve bunun da emin ellerde yoğrulmasını istiyorum diyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Profesyonel ekibimizce hazırladığımız bir çok referansımızı incelemeniz için ofisimizde sizleri misafir etmekten onur duyacağız.

Spss Analizi Yaptırmak istiyorum, Önerileriniz Nelerdir?

Spss analizlerinin yapılabilmesi için (problem) hipotezin oluşturulmuş olması gerekmektedir. Yapılan araştırma, tez veya istatistiğin rakamsal değerlere dönüştürülmüş olması gereklidir. Aksi takdirse spss veri analizi program üzerinden yapılması olanaksız olacaktır. Spss analizi yaptırmak istiyorum ve bunun sorunsuz olmasını istiyorum diyorsanız iyi bir spss programı olan ve bunu profesyonelce kullanan bir ekibe ihtiyacınız olacaktır.

Spss veri analiz programları kullanırken her veri dikkatle olması gerektiği gibi dizayn edilmelidir. Bugüne kadar bu tür programlar kullanılmamışsa veya bilgisayar kullanma oranınız az ise mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde doğru bir spss analizi yapmanız mümkün olmayacaktır.

Spss veri analizni ilk olarak sosyal bilimler bölümü kullanmış olsa da artık bir çok kurum ve bölüm veri analizleri yaptırmaktadır. 

SPSS En Çok Kullanılan İşlevler;

  1. Yeniden Kodlama (Recode)
  2. Yeni Değişkenler Oluşturma (Compute)
  3. Veri Ayrıştırma (Split File)
  4. Birim Seçme (Select Cases)
  5. Birim Sıralama Puanları Oluşturma (Rank Cases)
  6. Birim Ağırlıklandırma (Weight Cases)

Spss veri analiz programlarında kullanılan bu işlevler sıkça kullanılmakta ve rakamsal değere dönüştürülmektedir.  Hipotezi iyi kurulmuş bir tez ödevinin spss analizi bir o kadar kaliteli ve profesyonel olacaktır. Uzman arkadaşlarımız ile birebir görüşerek tüm sorularınıza detaylı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Spss analizi yaptırmak istiyorum. Uzman kadro, detaylı referanslar sorunsuz bir görev teslimi!

SPSS veri analizi çıakrma, SPSS veri analaiz programı yanı sıra Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.