SPSS Analiz Fiyatları

Sosyal bilimler bölümü tarafından kullanılan spss veri analizi sonrasında eğitim fakülteleri, anket firmaları gibi kurumlar ve firmalar tarafından da kullanılmaktadır. Spss analiz fiyatları toplanan veriler le bağlantılı bir durumdur. Ne kadar bir veri toplanmış ve ne kadar sekmesi bulunuyor gibi sorular çoğaldıkça  değişkenlik gösterir.

Nasıl Spss Analiz Fiyatları Öğrenebilirim?

Bilim Tez Danışmanlık ekibi olarak her kurumun ve her bölümün spss analizi yapmaktayız. Bünyemizde barındırdığımız spss veri analizi programları ile topladığınız bütün istatistikleri veya tez analizlerini veri haline dönüştürerek rakamsal değere ve istatistiğe dönüştürüyoruz.spss analiz fiyatları

Hangi Veriler İşlevler Kullanılmaktadır?

  1. Yeniden Kodlama (Recode)
  2. Yeni Değişkenler Oluşturma (Compute)
  3. Veri Ayrıştırma (Split File)
  4. Birim Seçme (Select Cases)
  5. Birim Sıralama Puanları Oluşturma (Rank Cases)
  6. Birim Ağırlıklandırma (Weight Cases)

SPSS Veri Analiz Programı Kullanma becerisi için gerekli temel bilgiler şu şekildedir;

SPSS İle İlgli Temel Bilgiler

SPSS’te Betimsel İstatikler

İki Değişkenliİ Sıklık Analizi

Ölçeğin Toplam Puanını Bulma

Hatalı/Kayıp Veri Bulma ve Düzeltme

Güvenirlik Analizi

Korelasyon Ve SPSS

Her bir bölüm için ayrı ve detaylı bir anlatıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bütün bu işlevler ve kurallara uygun bir şekilde en iyi veri analizini gerçekleştiriyoruz. Sıkı bir diyalog ile verilerinizi profesyonel bir şekilde programlar ile veri haline dönüştürerek istediğiniz sonuca ulaştırıyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Spss analiz fiyatları için süreç şu şekilde ilerlemektedir. Öncelikle veri analizi yaptıracağınız konunun, tezin veya anketlerin yapılmış veya hazırlanmı olması gerekmektedir. Akabinde hazırlanan ödev, tez veya anketlerin rakamsal değere dönüştürmek için profesyonel ekibimiz ve spss veri analiz programlarımız ile sonuca ulaştırıyoruz.

Hazırladığınız tez ödevlerinizin veya diğer işlemlerinizin spss veri analiz fiyatları için mutlaka bizimle iletişime geçerek referanslarımızı inceleyebilir ve size en uygun fiyatı çıkarma fırsatını vermiş olursunuz.

SPSS veri analizi çıakrma, SPSS veri analaiz programı yanı sıra Yüksek Lisans Proje Yazdırma – Tez hazırlama – Üniversite Proje Ödevi – Tez Yazdırma – Tezsiz  Yüksek Lisans Bitirme Projesi – Tezli Yüksek Lisans Bitirme Projesi ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu