İNTİHAL ORANI DÜŞÜRME

intihal oranı düşürme istediği tez yazılarında karşılaşılan durumların başında gelmektedir. intihal oranı düşürme işlemi çok zor olmamakla beraber dile kolay geldiği kadar basit de değildir. Önceintihal oranı düşürmelikli olarak intihal oranının tespit edilmesi gerekmektedir.

İNTİHAL ORANI DÜŞÜRME

Ardından gerekli düzeltmeler için uygun tümceler bulunmalıdır. Tespit edilen intihal paragrafları tezinizi ve tezin akışını bozmadan yeniden revize edilmelidir. intihal oranı hesaplama aracı olarak turnitin intihal oranı tespit programı sıklıkla kullanılır. intihal oranı hesaplama yapıldıktan sonra bu orana göre gerekli düzeltmeler yapılır.
intihal nasıl azaltılır, öncelikle benzer paragraflar tespit edilmesi işi oldukça kolaylaştıracaktır. Ardından benzer cümleleri farklı kelimelerle fakat aynı manayı içeren cümleler ile düzeltme işlemi yapılabilir.

intihal raporu örneği ile bu durum araştırılabilir. Yazınıza eklemek istediğiniz paragrafı kendi yorumunuzla harmanlayarak yazmanız sizi intihal durumundan kurtarmaya yardımcı olacaktır. Kesinlikle ve kesinlikle beğendiğiniz yazı bölümünü tamamen kopyalayıp yapıştırma yapmamalısınız. Bu şekilde ki durumlar intihal oranı düşürme işlemine fayda sağlamayacaktır.

Bu durumlarda öncelikli başvuru odağımız internet arama motorlarıdır. Fakat bu durum çokta verimli sonuç sağlamamaktadır. Arama motorlarında özellikle turnitin benzerlik oranı nasıl düşürülür ve intihal oranı nasıl düşürme şeklinde araştırılmaktadır.
Öncelikle bu durumu arama motorları ile değil bu konuda uzman danışmanlarla halledilmesi gerekmektedir. Bu durum size hem zaman kazandırır hemde tezinizi istenilen düzeyde yazmanızı sağlar.

Tez danışmanlarınıza konuyu detaylı bir şekilde anlatıp intihal oranı düşürme işlemine hızlıca başlayabilirsiniz. Konusunda uzman arkadaşlar sizlerden gerekli bilgileri toplar ve size düzeltilmesi gereken detaylar için yardımcı olurlar.
Bu şekilde onca uğraşınız çöp olmaktan kurtulur ve size mutlu edecek sonuçlara ulaştırır. Sizler inthal oranına yakalanmak istemiyorsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Bilim Tez Danışmanınız olarak sizlere tezinizde ki intihal oranını düşürmeyi garanti ederiz. intihal oranı tespiti sonrası size en verimli yardımı vereceğiz. Bilgi dağarcığınızı ortak çalışmayla pekiştirerek tezinizi sunuma en güzel şekle getirmekteyiz.

intihal Oranı Düşürme ile ilgili olarak danışmanlık hizmeti almak için sitemizde yer alan   “Talep Formunu”  doldurup bize iletmeniz durumunda konu ile ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu